Prece var atšķirties no attēlā parādītās. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā.
Bez PVN 52.89 €
Pasūtot, veikalā pēc 6 dienām
Piegādātāja noliktavā (> 10)
| Papildus | |
| Bruto svars (ārējais iepakojums) | 0.15 |
| Ražotājs | XIAOMI |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi | |
| Tālvadības pults | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Platums | 97 mm |
| Dziļums | 97 mm |
| Augstums | 17 mm |
| Svars (neto) | 91,2 g |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| HDMI | |
| Pievienoti kabeļi | HDMI |
| Manuāls | |
| AC adaperis komplektā | |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| Iekšējā atmiņa | 2048 MB |
| Operētājsistēma | Android |
| HDMI versija | 2.1 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Maksimālā video izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Frekvences josla | 2.4/5 GHz |
| Kadru ātrums | 60 fps |
| Procesora frekvence | 2,5 GHz |
| Atbalstītie video režīmi | 2160p |
| USB pieslēgvietu skaits | 1 |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 32 GB |
| Procesora arhitektūra | Cortex-A55 |
| USB versija | 2.0 |
| USB pieslēgvietas veids | USB Type-A |
| Virtuālais asistents | Google Assistant |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Audio dekodēšana tehnoloģijas | DTS:X, Dolby Atmos |
Xiaomi TV Box S (3. paaudze)
Xiaomi TV Box S (3. paaudze) ir mūsdienīgs multivides atskaņotājs ar 4K HDR atbalstu, kas darbojas uz Google TV platformas.Tas nodrošina augstu attēla un skaņas kvalitāti, kā arī ērtu vadību ar balss asistentu.
Galvenās īpašības:
Procesors:64 bitu čips ar četriem Cortex-A55 kodoliem, maksimālā takts frekvence 2.5 GHz
Operatīvā atmiņa: 2GB
Iebūvētā atmiņa:32GB
Grafika:ARM Mali-G31 MP2
Izšķirtspēja:4K UHD (3840×2160) pie 60 k/s
HDR atbalsts:HDR10+, Dolby Vision
Audio:Dolby Audio®, DTS:X
Operētājsistēma:Google TV™
Savienojamība:
Wi-Fi:2.4 GHz / 5 GHz
Bluetooth: 5.2
HDMI:HDMI 2.1 × 1
USB:USB 2.0 × 1
Tālvadības pults:360° Bluetooth ar balss vadību
Izmēri:97 mm × 97 mm × 17 mm
Svars:91.2 g
Krāsa:Melna