Prece var atšķirties no attēlā parādītās. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā.
Bez PVN 90.91 €
Pasūtot, veikalā pēc 8 dienām
Piegādātāja noliktavā (> 10)
| Papildus | |
| Ražotājs | Jabra |
| Produkta krāsa | Melns |
| Platums | 167 mm |
| Dziļums | 54 mm |
| Augstums | 167 mm |
| Svars (neto) | 63 g |
| Iepakojuma platums | 185 mm |
| Iepakojuma dziļums | 50 mm |
| Iepakojuma augstums | 249 mm |
| Garantijas karte | |
| Maiss | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 55 °C |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -5 - 55 °C |
| USB savienojamība | |
| Produkta veids | Austiņas |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Skaļuma kontrole | |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs / zvanu centrs |
| Mikrofonu skaits | 2 |
| Kabeļa garums | 1,6 m |
| Valkāšanas stils | Austiņas |
| Austiņu veids | Binaurālās |
| Osu savienošana | Ieliekami ausīs |
| Mikrofona veids | Mikrofona turētājs |
| Mikrofona frekvence | 100 - 14000 Hz |
| Mikrofona jutīgums | -38 dB |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Draivera vienība | 2 cm |
| HD balss | |
| Maksimālā ieejas jauda | 30 mW |
| Kabeļa krāsa | Melns |
| Optimizēta priekš | UC |
| Mūzikas atskaņošana | |
| Frekvenču diapazons (mūzikas režīms) | 50 - 20000 Hz |
| Frekvenču diapazons (sarunu režīms) | 100 - 14000 Hz |
| MEMS (mikro-elektro-mehāniskā sistēma) mikrofons | |
| Drošības datu lapa | |
| Digitālo signālu apstrāde (DSP) | |