Prece var atšķirties no attēlā parādītās. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā.
Bez PVN 293.39 €
Pasūtot, veikalā pēc 6 dienām
Piegādātāja noliktavā (> 10)
| Papildus | |
| Ražotājs | Apple |
| Izšķirtspēja | 2160 x 1620 pikseļi |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Procesors | Apple |
| Ekrāna spilgtums | 500 cd/m |
| Auto fokuss | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi standarts | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11Nē), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Operētājsistēma | iPadOS 15 |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | |
| Gyroscope | |
| Elektroniskais kompass | |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Akumulatora tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 20 W |
| Platums | 174,1 mm |
| Dziļums | 7,5 mm |
| Augstums | 250,6 mm |
| Svars (neto) | 487 g |
| Iekļautā programmatūra | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, |
| Maksimālā video izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| Pievienoti kabeļi | Lightning |
| AC adaperis komplektā | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Video tveršanas ātrums | 120 fps |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 45 °C |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Ģeogrāfisko datu pievienošana (Geotagging) | |
| AirPlay | |
| Digitālā tālummaiņa | 5x |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95% |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Procesora ražotājs | Apple |
| Uzglabāšanas nesējs | Zibspuldze |
| LED fona apgaismojums | |
| Aizmugurējās kamera | 8 MP |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kamera | 12 MP |
| Austiņu izeja | |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 10 h |
| Video zvans | |
| Līdzprocesors | |
| Līdzprocesora modelis | Neural Engine |
| Pikseļu blīvums | 264 pikseļu collā |
| Docking konektora veids | Apple Lightning, Apple Smart Connector |
| Platforma | iPadOS |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| GPS | |
| Paneļa veids | IPS |
| Procesora modelis | A13 |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Video ierakstīšana | |
| Akselerometrs | |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Akumulatora jauda (Watt stundas) | 32,4 vatstunda |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p |
| Videozvans | |
| Barometrs | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Ho |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Attēla stabilizētājs | |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| iBeacon | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Jā |
| Virtuālais asistents | Apple Siri |
| Mikrofonu skaits | 2 |
| Krāsas nosaukums | Space Grey |
| Video stabilizators | |
| Ekrāns | 25,9 cm (10.2") |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Mac saderība | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Nesatur | Berilijs, Dzīvsudrabs, PVC/BFR |