Prece var atšķirties no attēlā parādītās. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā.
Bez PVN 1367.77 €
Pasūtot, veikalā pēc 2 dienām
Piegādātāja noliktavā (2)
| Papildus | |
| Ražotājs | Apple |
| Izšķirtspēja | 2752 x 2064 pikseļi |
| Procesora kodolu skaits | 9 |
| Operatīvā atmiņa | 8 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Procesors | Apple M |
| Ekrāna spilgtums | 1000 cd/m² |
| Auto fokuss | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 4 |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Operētājsistēma | iPadOS 17 |
| GPS | |
| Gyroscope | |
| Elektroniskais kompass | |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Akumulatora tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Nepārtrauktas video atskaņošanas laiks | 9 h |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 20 W |
| Platums | 215,5 mm |
| Dziļums | 281,6 mm |
| Augstums | 5,1 mm |
| Svars (neto) | 582 g |
| Iekļautā programmatūra | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Freeform, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| AC adaperis komplektā | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Video tveršanas ātrums | 240 fps |
| Iepakojuma svars | 960 g |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 45 °C |
| Ģeogrāfisko datu pievienošana (Geotagging) | |
| AirPlay | |
| Digitālā tālummaiņa | 5x |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95% |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Iepakojuma platums | 295,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 227,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 31,5 mm |
| Procesora ražotājs | Apple |
| Uzglabāšanas nesējs | Zibspuldze |
| LED fona apgaismojums | |
| Aizmugurējās kamera | 12 MP |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kamera | 12 MP |
| GLONASS | |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 9 h |
| 3G standarti | DC-HSDPA, HSPA, HSPA+, UMTS |
| 4G standarti | TD-LTE & FDD-LTE |
| Līdzprocesors | |
| Līdzprocesora serde | 16 |
| Līdzprocesora modelis | Neural Engine |
| Pikseļu blīvums | 264 pikseļu collā |
| Docking konektora veids | Apple Magnetic Connector, Apple Smart Connector |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 120 GB/s |
| Platforma | iPadOS |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| GPS | |
| Procesora modelis | M4 |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Ekrāna tehnoloģija | OLED |
| Video ierakstīšana | |
| Akselerometrs | |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Grafikas adaptera ģimene | Apple |
| Akumulatora jauda (Watt stundas) | 38,99 vatstunda |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p, 2160p |
| SIM kartes veids | eSIM |
| Atbalsta 3G joslas | 850,900,1700,1900,2100 MHz |
| Projektora formātu attiecība | 4:3 |
| Dolby tehnoloģijas | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Digital |
| Barometrs | |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Attēla stabilizētājs | |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Ekrāna apgaismošana | |
| iBeacon | |
| Virtuālais asistents | Apple Siri |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1280x720@30fps, 1920x1080@120fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@25fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@24fps, 3840x2160@25fps, 384 |
| Mikrofonu skaits | 4 |
| Thunderbolt 3 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Sejas atpazīšana | |
| Video stabilizators | |
| Displeja stikla veids | Standartveida glāze |
| Ekrāns | 33 cm (13") |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Noapaļoti displeja stūri | |
| Pretatspīduma pārklājums | |
| Grafiskā adaptera serdenis | 10 |
| Wi-Fi novietojums | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Atbalsta HDR | |
| Panorāma | |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | Smart HDR 4 |
| Aizmugures kameras lēcas elementi | 5 elementu lēca |
| Palēnināts režīms | |
| Zīmolam raksturīgas tehnoloģijas | True Tone, Wide color (P3) |
| Oleofobisks pārklājums | |
| Procesora paaudze | Apple M 4th Gen |
| LiDAR sensors | |
| Nesatur | Arsēns, BFR, Berilijs, Dzīvsudrabs, PVC |
| Baterija ir komplektā | |
| Pieejamības īpašības | AssistiveTouch, Audio Descriptions, Slēpti subtitri, Live Captions, Lupa, Real-time text (RTT), Siri un Dictation, Runas saturs, Subtitles, |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Ultra Retina XDR |
| 5G standarts | NR |
| Veiktspējas kodoli | 3 |
| Efektīvie kodoli | 6 |
| Mikrofona režīmi | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Kinemātiskā video stabilizēšana | |
| Sērijfoto režīms | |
| Atbalstītie kameras attēlu formāti | HEIF, JPEG |
| Atbalstītie kameras video formāti | H.264, HEVC, ProRes |
| Telpiskā skaņa | |
| Garantijas periods | 1 gads(i) |
| Staru sekošanas paātrinājums | |
| Lēcas pārklājuma materiāls | Safīra kristāls |
| Stereo ierakstīšana | |
| Portreta režīms | |
| Portreta apgaismojums | |
| Portreta apgaismojuma efekti | Contour, Dabisks, Stage Mono, High‑Key Mono, Skatuve, Studija |