Prece var atšķirties no attēlā parādītās. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā.
Bez PVN 1599.17 €
Pasūtot, veikalā pēc 7 dienām
Piegādātāja noliktavā (2)
| Papildus | |
| Ražotājs | Apple |
| Izšķirtspēja | 2732 x 2048 pikseļi |
| Procesora kodolu skaits | 8 |
| Operatīvā atmiņa | 16 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Procesors | Apple M |
| Ekrāna spilgtums | 600 cd/m |
| Auto fokuss | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 4 |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Operētājsistēma | iPadOS 16 |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | |
| Gyroscope | |
| Elektroniskais kompass | |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Akumulatora tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 20 W |
| Platums | 214,9 mm |
| Dziļums | 280,6 mm |
| Augstums | 6,4 mm |
| Svars (neto) | 682 g |
| Iekļautā programmatūra | App StoreBooksCalendarCameraClockContactsFaceTimeFilesFind MyHomeiTunes StoreMagnifierMailMapsMeasureMessagesMusicNewsNote |
| Ierīces tips | Pilna izmēra planšetdators |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| AC adaperis komplektā | |
| Video tveršanas ātrums | 240 fps |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 45 °C |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Ģeogrāfisko datu pievienošana (Geotagging) | |
| AirPlay | |
| Digitālā tālummaiņa | 5x |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95% |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Procesora ražotājs | Apple |
| Uzglabāšanas nesējs | Zibspuldze |
| Aizmugurējās kamera | 12 MP |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kamera | 12 MP |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 10 h |
| Līdzprocesors | |
| Līdzprocesora serde | 16 |
| Līdzprocesora modelis | Neural Engine |
| Pikseļu blīvums | 264 pikseļu collā |
| Docking konektora veids | Apple Magnetic Connector, Apple Smart Connector |
| Platforma | iPadOS |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| GPS | |
| Paneļa veids | IPS |
| Procesora modelis | M2 |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 1000 GB |
| Ekrāna tehnoloģija | Mini LED diode |
| Video ierakstīšana | |
| Akselerometrs | |
| Grafikas adaptera ģimene | Apple |
| Akumulatora jauda (Watt stundas) | 40,88 vatstunda |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p, 2160p |
| Vietējā gaismas regulēšana | |
| Barometrs | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Attēla stabilizētājs | |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Ekrāna apgaismošana | |
| iBeacon | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Virtuālais asistents | Apple Siri |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1280x720@30fps, 1920x1080@120fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@25fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@24fps, 3840x2160@25fps, 384 |
| Mikrofonu skaits | 5 |
| Sejas atpazīšana | |
| Krāsas nosaukums | Space Grey |
| Video stabilizators | |
| Optiskā tālummaiņa | 2x |
| Ekrāns | 32,8 cm (12.9") |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Noapaļoti displeja stūri | |
| Pretatspīduma pārklājums | |
| Grafiskā adaptera serdenis | 10 |
| Wi-Fi novietojums | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| USB4 Gen 3x2 portu skaits | 1 |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 122° |
| Panorāma | |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Aizmugures kameras lēcas elementi | 5 elementu lēca |
| Palēnināts režīms | |
| Otras aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 125° |
| Procesora paaudze | Apple M 2nd Gen |
| LiDAR sensors | |
| Nesatur | Arsēns, Berilijs, Dzīvsudrabs, PVC/BFR |
| Baterija ir komplektā | |
| Pieejamības īpašības | AssistiveTouch, Audio Descriptions, Slēpti subtitri, Live Captions, Lupa, Real-time text (RTT), Siri and Dictation, Runas saturs, Subtitles, |