Prece var atšķirties no attēlā parādītās. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā.
Bez PVN 644.63 €
Pasūtot, veikalā pēc 2 dienām
Piegādātāja noliktavā (5)
| Papildus | |
| Ražotājs | Apple |
| Izšķirtspēja | 2360 x 1640 pikseļi |
| Procesora kodolu skaits | 6 |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Procesors | Apple |
| Ekrāna spilgtums | 500 cd/m |
| Auto fokuss | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Operētājsistēma | iPadOS 16 |
| GPS | |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | |
| Gyroscope | |
| Elektroniskais kompass | |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Zils |
| Akumulatora tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 20 W |
| Platums | 179,5 mm |
| Dziļums | 7 mm |
| Augstums | 248,6 mm |
| Svars (neto) | 481 g |
| Iekļautā programmatūra | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, |
| Maksimālā video izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ierīces tips | Pilna izmēra planšetdators |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| AC adaperis komplektā | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Atbalstāmie attēlu formāti | GIF, JPG, TIFF |
| Video tveršanas ātrums | 240 fps |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 45 °C |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Ģeogrāfisko datu pievienošana (Geotagging) | |
| AirPlay | |
| Digitālā tālummaiņa | 5x |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95% |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Procesora ražotājs | Apple |
| Uzglabāšanas nesējs | Zibspuldze |
| Aizmugurējās kamera | 12 MP |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kamera | 12 MP |
| GLONASS | |
| Atbalstītie video formāti | H.264, HEVC |
| 3G standarti | DC-HSDPA, HSPA, HSPA+, UMTS |
| 4G standarti | TD-LTE & FDD-LTE |
| Video zvans | |
| Līdzprocesors | |
| Līdzprocesora serde | 16 |
| Līdzprocesora modelis | Neural Engine |
| Pikseļu blīvums | 264 pikseļu collā |
| Platforma | iPadOS |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| GPS | |
| Paneļa veids | IPS |
| Procesora modelis | A14 |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Video ierakstīšana | |
| Akselerometrs | |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Grafikas adaptera ģimene | Apple |
| Akumulatora jauda (Watt stundas) | 28,6 vatstunda |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p, 2160p |
| SIM kartes veids | NanoSim + eSIM |
| Atbalsta 3G joslas | 850,900,1700,1900,2100 MHz |
| Videozvans | |
| Atbalstītie dokumentu formāti | DOC, DOCX, HTM, HTML, ICS, Atslēga, PDF, PPT, PPTX, RTF, TXT, USDZ, VCF, XLS, XLSX |
| Barometrs | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Ho |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Attēla stabilizētājs | |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Ekrāna apgaismošana | |
| iBeacon | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15 |
| Arhīva formāti atbalstīti | Rāvējslēdzējs |
| Virtuālais asistents | Apple Siri |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1280x720@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@25fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@24fps, 3840x2160@25fps, 3840x2160@30fps, 3840x2 |
| Mikrofonu skaits | 2 |
| Atbalstītie audio formāti | AAC, ALAC, FLAC, MP3 |
| Video stabilizators | |
| MIMO | |
| Ekrāns | 27,7 cm (10.9") |
| BeiDou | |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Noapaļoti displeja stūri | |
| Grafiskā adaptera serdenis | 4 |
| Wi-Fi novietojums | |
| Mac saderība | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| Galileo | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 122° |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | |
| Panorāma | |
| Aizmugures kameras lēcas elementi | 5 elementu lēca |
| Palēnināts režīms | |
| Pārlūkošanas laiks (5G) | 9 h |
| Nesatur | Arsēns, Berilijs, Dzīvsudrabs, PVC/BFR |
| Baterija ir komplektā | |
| Pieejamības īpašības | AssistiveTouch, Live Captions, Siri and Dictation, Switch Control, VoiceOver, Audio Descriptions, Lupa, Runas saturs, Type to Siri, Tālummai |
| USB C-veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Ilgtspējas atbilstība | |